- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 3932
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Pendulul LED de 7 watti are un design elegant si contemporan care se potriveste perfect pentru spatiile de interior moderne. Lunigmea cablurilor de suspensie este de 1m iar produsul cantareste 2.3kg. Este realizat din Fier+Acril, echipat cu LED-uri SMD incorporate cu o durata de viata de pana la 30.000 de ore de functionare. Instalarea se face usor, iar consumul este de numai 7 watti cu un flux luminos de 400lm si dispersie unghiulara de 120 de grade. Pendul LED 7W cu Abajur Acril Auriu Alb Neutru face parte din gama de produse V-Tac pentru iluminat interior in livinguri, dormitoare, restaurante, hoteluri, iluminat comercial.
Date Electrice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, EMC, ROHS |
| Cicluri ON/OFF | min. 20000 |
| Clasa energetica | G |
| Culoare | |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +45° |
| Echivalenta | 40W |
| Factor de putere | |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50 - 60Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Indice de redare a culorilor | >80 |
| Material Corp | Metal + Acrilic |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 7W |
| Temperatura culoare [K] | 4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Dimensiuni | Ø340 x 190 mm |













































