- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Redo
- Cod Produs: 01-3812
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Redo.
Preț final dupa reducere: 1.202,53 lei
Descriere
Suspensia LED NOBU de la REDO are un design contemporan si elegant si se monteaza aplicat sau suspendat de tavan. Este un corp de iluminat decorativ de interior dotat cu 726 de LED-uri SMD 2835 Bridgelux x 0.11W 3000K + 726 de LED-uri SMD 2835 Bridgelux x 0.11W 4000K . Indicele de redare a culorilor este CRI90 astfel ca nuantele, texturile si culorile naturale sunt redate fidel. Corpul lampii are o structura din aluminiu turnat sub presiune si metal, vopsita in camp electrostatic alb mat, negru mat, alb mat, dispersor pentru lumina directa din acril opal alb si din polistiren pentru lumina indirecta. Dimmingul se face prin simpla apasare succesiva de la intrerupator avand 3 niveluri de intensitate (100%-50%-25%). Plafonira LED este piesa principala in orice fel de incapere si se poate utiliza pentru iluminatul general in dormitor, living, camera de zi sau pentru aplicatii din domeniul HoReCa: sali de conferinta sau de evenimente, baruri, restaurante, receptiile din hoteluri etc.


Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Clasa energetica | E |
| Colectie | NOBU |
| Culoare | Alb texturat |
| Dimabil | Da |
| Dulie | LED |
| Finisaj | Alb mat |
| Flux luminos[lm] | 3000K: 4878lm 4000K: 4904lm |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | 20.0 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | ≥90 |
| Material Corp | Aluminiu + Metal |
| Numar surse iluminat | 1452 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Producator | Redo |
| Putere [W] | 80W |
| Temperatura culoare [K] | CCT 3000K/4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD Bridgelux 2835 |
| Tip montaj | Suspendat |
| Dimensiuni | 85 cm x 12 cm x 59 cm |













































