- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: Ideal Lux
- Cod Produs: 291345
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Suspensia LED 29W de la Ideal Lux este un corp elegant pentru iluminatul de interior. Este echipat cu LED-uri SMD cu lumina calda 3000K. Corpul lampii are o structura din metal vopsit cu pulbere cu finisaj negru si difuzor exterior din policarbonat opal. Lungimea cablului de suspensie este de 2m. Se poate utiliza pentru iluminatul de interior in living, dormitor, pentru insula de la bucatarie, pentru baruri, pentru mesele de dining sau pentru iluminatul din domeniul HoReCa, precum receptiile hotelurilor, lobby-uri etc. Pentru mai multe variante de produs va invitam sa parcurgeti catalogul in format electronic din sectiunea dedicata.

Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Culoare | |
| Dimabil | Nu |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI 80 |
| Material Corp | Metal |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Producator | Ideal Lux |
| Putere [W] | 29W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD |
| Tip montaj | Suspendat |
| Dimensiuni | 445 x 520 x 2000 mm |













































