- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: Osram-Ledvance
- Cod Produs: 4099854491160
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Beneficiile acestui produs includ o distribuție omogenă a luminii și un efect de orbire redus (UGR ≤ 19) pentru un confort vizual maxim. Eficiența ridicată de până la 120 lm/W asigură economii importante de energie, în timp ce funcțiile Multi Select și indicele de redare a culorilor CRI>90 garantează o versatilitate și o calitate superioară a luminii. Instalarea este facilitată de driverul extern, conexiunea rapidă și posibilitatea de cablare continuă printr-o cutie de conectare suplimentară. Produsul oferă protecție IP44 și este disponibil în variante compatibile cu sistemele DALI-2, Zigbee sau cu kit de urgență. Cablarea de trecere este posibilă prin accesoriu suplimentar pentru caseta de conectori.
Este un inlocuitor direct pentru corpurile de iluminat încastrate cu lămpi fluorescente si se poate utiliza pentru iluminatul din birouri, săli de conferințe, zone de recepție, holuri, coridoare, lifturi, spații comerciale etc.
Caracteristici produs:
- Corpuri de iluminat din aluminiu cu 4 decupaje diferite și reflector finisat în oglindă UGR ≤19
- Distribuție foarte omogenă a luminii
- Driver extern cu funcție cu mai mulți lumeni de până la 5000 lm
- Funcție multicoloră
- Culoare de iluminare constantă ≤3 SDCM
- Durată de funcționare (L80/ B10): 70.000 h (la 25 °C)
Echipamente / Accesorii
- Cadru cu montare aparentă disponibil ca accesoriu separat
- Este inclus cablu de siguranță pentru corpul de iluminat
- Dispozitiv extern de control inclus
- Potrivit pentru utilizarea cu unitate separată de conversie de urgență
- Inele interschimbabile gri și negre disponibile ca accesoriu separat
- Inelele de extensie sunt disponibile ca accesoriu separat
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune decupaj | 250 mm |
| Durata viata LED [h] | 100.000 h |
| Flux luminos[lm] | 5000 lm - 4200 lm -3600 lm |
| Frecventa | 50/60Hz |
| Grad protectie | IP44 |
| Greutate neta | 785 g |
| Indice de redare a culorilor | CRI>90 |
| Material Corp | Aluminiu+PC |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Protectie optica (UGR) | UGR<19 |
| Putere [W] | 42W-36W-30W |
| Rezistenta mecanica | IK03 |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K |
| Tensiune alimentare | 220-240V AC |
| Tip montaj | Incastrat |
| Unghi dispersie | 55 de grade |
| Dimensiuni | 265 x 124 mm |













































