- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: VR02CCT
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 326,45 lei
Descriere


Plafoniera LED de la Arelux cu protectie la umezeala la nivel IP44 are un design simplu si modern. Corpul de iluminat este echipat cu 26 de LED-uri SMD 2835 RUNLITE cu posibilitate de schimbare a temperaturii de culoare CCT 3000K/40000K/6000K prin intermediul unui buton cu 3 pozitii. Corpul se monteaza pe plafon sau perete, este realizat din tabla de aluminiu, vopsit in camp electrostatic culoare alba iar dispersorul din PMMA opal. Alimentatorul in curent constant este inclus iar aplica este prevazuta cu clema de conexiuni 2P+N (10A/250V/2.5mmp) cu auto blocare. Unghiul de dispersie este de 135 de grade. Aceasta plafoniera face parte din gama de corpuri de iluminat V-TAC pentru aplicatii rezidentiale (baie, living, dormitor), office, comerciale, holuri, mall-uri, casa scarilor etc.
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Culoare | Alb |
| Dimabil | Nu |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP44 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI 80 |
| Interval temperatura[° C] | -20°... +40° gr. C |
| Material Corp | Aluminiu+PMMA |
| Numar surse iluminat | 26 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 30W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K / 6400K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD 2835 Runlite |
| Tip montaj | Aparent |
| Dimensiuni | D: 397 x 83 mm |













































