- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 217609
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Plafoniera LED rotunda 36W 480mm opala 3 in 1 este un corp de iluminat de culoare alba echipat cu LED-uri SMD cu configurare si instalare usoara pe tavan sau perete. Este confectionata din plastic iar la interior este echipata cu un intrerupator pentru schimbarea temperaturii de culoare a corpului de iluminat: 3000K, 4000K si 6400K. Plafoniera LED este un produs V-Tac cu o durata de viata de pana la 20.000 de ore de functionare si un unghi de dispersie de 120 de grade. Nu are emisii UV, nu contine mercur sau plumb. Este ideala pentru uzul casnic, in dormitor sau in living, pentru iluminatul in hoteluri, showroom-uri, sali de conferinta, birouri sau alte tipuri de spatii interioare. Aceasta plafoniera LED face parte din gama de produse inteligente V-TAC.
Date Electrice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, EMC, ROHS |
| Cicluri ON/OFF | min. 15000 |
| Clasa energetica | F |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiune decupaj | |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +45° |
| Factor de putere | |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Indice de redare a culorilor | >80 |
| Perioadă de garanție | 2 ani |
| Putere [W] | 36W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K / 6400K |
| Tensiune alimentare | 170-250 V AC |
| Tip LED | SMD |
| Unghi dispersie | 120 de grade |













































