- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: KB01WW SBK/SBK
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 268,50 lei
Descriere
Plafoniera LED XKUBO 10W de la Arelux are un finisaj sablat negru sau alb, forma patrata (un spot) sau dreptunghiulara (varianta cu 2 spoturi), iar corpul lampii este din aluminiu turnat, vopsit in camp electrostatic. Partea frontala si suportul pentru LED sunt din aluminiu vopsit negru sablat, iar baza pentru montajul pe tavan din tabla de otel ambutisata vopsita alb. Indicele de redare a culorilor naturale este CRI 90, deci aplica LED se preteaza pentru iluminatul de accent sau general in spatii comerciale, sali de expunere, muzee sau pentru iluminatul rezidential. Se monteaza aplicat pe suprafete si este echipata cu LED COB Bridgelux. Sistemul optic este cu lentila FRESNEL din PC cu dispersie unghiulara de 36 de grade. Alimentatorul LED in curent constant este inclus, la cerere corpurile din aceasta familie pot fi echipate cu alimentatoare DALI sau dimabile TRIAC. Gradul de protectie la praf si apa este la nivel IP40. Acest produs face parte din gama de corpuri de iluminat cu montaj aparent Arelux.

Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, RoHS |
| Curent iesire | 250 mA |
| Finisaj | Negru sablat |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP40 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI 90 |
| Interval temperatura[° C] | -20°... +45° gr. C |
| Numar surse iluminat | 1 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Putere [W] | 10W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip montaj | Aplicat |
| Tip sursa | COB Bridgelux |
| Unghi dispersie | 36 grade |
| Unghi orientare | 25 grade |
| Dimensiuni | 100 x 100 x 100 mm |













































