- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Redo
- Cod Produs: 01-3674
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Redo.
Preț final dupa reducere: 359,75 lei
Descriere
Plafoniera LED HERA de la Redo are o distributie a luminii la un unghi de 80 de grade si permite dimming de tip TRIAC. Corpurile LED din familia Hera sunt echipate cu LED-uri COB cu lumina calda 2700K sau 3000K si indice de redare a culorilor CRI90, astfel ca redarea naturala a culorilor, texturilor si nuantelor este fidela. Structura corpului este din aluminiu extrudat, vopsita alb mat, silver coffee, foggy nickel sau negru mat, iar dispersorul din policarbonat alb opal. Gradul de protectie este la nivel IP20. Acest produs face parte din gama de corpuri de iluminat de interior Redo si se poate utiliza pentru iluminatul pe holuri, in living, camere de hotel, baruri, restaurante, etc.

Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, RoHS |
| Clasa energetica | F |
| Colectie | HERA |
| Culoare 2 | WHITE |
| Dimabil | Da |
| Dulie | LED |
| Finisaj | Silver coffee |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | 20.0 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | ≥90 |
| Numar surse iluminat | 1 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 6,5W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip montaj | Aplicat |
| Tip sursa | COB |
| Tip sursă de alimentare | inclus |
| Unghi dispersie | 70° |
| Dimensiuni | 10 cm x 10 cm x 9 cm |













































