- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: EG03NW SZ
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 335,02 lei
Descriere
Plafoniera LED etansa cu senzor 20W rotunda 300mm XEDGE Alb Neutru este un corp de iluminat cu led cu carcasa din policarbonat alb stabilizat anti-UV care se monteaza pe perete sau tavan. Este prevazuta cu senzor de prezenta cu selectia dimensiunii ariei de detectie, a nivelului crepuscular si cu plaja mare pentru timpul de mentinere. Corpul lampii este echipat cu brida de fixare din otel zincat, presetupa din cauciuc si garnitura din gel de silicon natural. Are un grad de protectie ridicat la praf si apa IP66 fiind astfel ideal pentru uz in zone cu umiditate ridicata atat la interior cat si la exterior. Gama de plafoniere LED ARELUX XEDGE este disponibila si in versiunea simpla sau echipata cu senzor + kit de emergenta. A fost conceputa pentru a rezista la variatii mari de temperatura cuprinse in intervalul -20 +45 de grade. Sistemul optic este alcatuit din dispersor antivandal din policarbonat opal, fixat de carcasa printr-o balama si suruburi si inelul din policarbonat pentru mascarea suruburilor, cu fixare de carcasa prin clipsare. Plafoniera LED etansa 20W rotunda 300mm XEDGE Alb Neutru face parte din gama de corpuri de iluminat cu LED ARELUX cu montaj aparent.
* Aria de detectie maxima 12x6m
* Optiuni nivel crepuscular 10-25-50-75-100% cu 2-10-25-50 lx
* Interval mentinere >5s si <30 min
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Cu Senzor | Da |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +45° |
| Finisaj | Alb |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP66 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | >80 |
| Numar surse iluminat | 108 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Putere [W] | 20W |
| Temperatura culoare [K] | 4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Tip montaj | Aplicat |
| Unghi dispersie | 110 grade |
| Dimensiuni | Ø 308 x 89 mm |













































