- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: PLN04CCT SZ
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 244,13 lei
Descriere
Plafoniera LED etansa IP54 24W XPLANNER este un corp de iluminat echipat cu LED-uri SMD 2835 si prevazut cu un comutator situat in partea dorsala a plafonierei pentru selectarea tipului de lumina: calda/neutra/rece. Lampa este realizata din PC stabilizat anti-UV, cu auto-stingere, de culoare alba si dispersor din policarbonat opal. Este prevazuta cu senzor de prezenta cu selectia dimensiunii ariei de detectie, a nivelului crepuscular si cu plaja mare pentru timpul de mentinere, cu brida de fixare din tabla de otel zincat si sistem de cuplare intre brida de fixare si carcasa cu clipsuri elastice cu revenire. Are un nivel de protectie la praf si apa IP54 fiind astfel potrivita pentru utilizarea in medii cu umiditate ridicata atat la interior cat si la exterior. La exterior nu se recomanda expunerea directa la razele solare. Gama de plafoniere LED ARELUX XPLANNER este disponibila si in versiunea cu senzor sau cu kit de emergenta. A fost conceputa pentru a rezista la variatii mari de temperatura cuprinse in intervalul -20 +40 de grade. Plafonierele LED etanse XPLANNER fac parte din gama de corpuri de iluminat cu LED ARELUX cu montaj aparent. Setarea initiala a parametrilor senzorului este 100% pentru aria de detectie, 50lx pt nivelul crepuscular si 1 min timpul de mentinere.
* Este necesara telecomanda infrarosu pentru reglarea parametrilor senzorului.
* Distanta de detectie maxima 3-6m
* Optiuni nivel crepuscular 50/100% cu 2/10/50 lx
* Interval mentinere 5s / 1min / 5min / 50 min.
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, RoHS |
| Cu Senzor | Da |
| Dimabil | Nu |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +40° |
| Finisaj | Alb |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP54 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI>80 |
| Material Corp | Policarbonat |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 24W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K / 6400K |
| Tensiune alimentare | 170-250 V AC |
| Tip montaj | Aplicat |
| Tip sursa | SMD 2835 |
| Unghi dispersie | 120 grade |
| Dimensiuni | 328 x 328 x 49 mm |













































