- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 6911
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Lustra LED din colectie Designer de la V-Tac are un design circular elegant si este dotata cu LED-uri SMD cu o durata de viata de 20.000h si temperatura de culoare naturala 4000K. Plafoniera LED are un corp de culoare alb si negru si permite reglajul intensitatii luminoase printr-un dimming de tip TRIAC. Indicele de redare a culorilor este CRI80, astfel ca nuantele, texturile si culorile naturale sunt redate fidel, iar ciclul de aprinderi si stingeri este de minim 15.000 de actionari. Se foloseste pentru iluminatul general de interior in aplicatii rezidentiale: dormitor, sufragerie, holuri sau pentru iluminatul camerelor de hotel, in restaurante sau aplicatii office, comerciale etc.
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Compatibilitate Senzor | Da |
| Culoare | Alb + Negru |
| Dimabil | Da (TRIAC) |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI>80 |
| Perioadă de garanție | 2 ani |
| Putere [W] | 42W |
| Temperatura culoare [K] | 4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD |
| Tip montaj | Aplicat |
| Unghi dispersie | 360 gr. |
| Dimensiuni | 500 x 62 mm |













































