- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 812-24
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Plafoniera LED de la V-TAC etansa cu protectie la praf si apa nivel IP65 are un design simplu si modern si se monteaza aplicat pe suprafete. Corpul de iluminat este echipat cu LED-uri SMD Samsung cu durata de viata de 30.000h de functionare si este realizata din policarbonat. Ciclul de aprinderi si stingeri este mai mare de 15.000 de actionari iar unghiul de dispersie este de 110 grade. Puterea este selectabila 8W, 16W, 20W la fel si temperatura de culoare: 3000K, 4000K 6500K. Factorul de putere este mai mare de 0.9, clasa de rezistenta la impact IK08 iar eficienta este de 130lm/W. Aceasta plafoniera face parte din gama de corpuri de iluminat V-TAC pentru aplicatii tehnice sau rezidentiale (subsoluri, camere tehnice, depozite, grupuri sanitare, usi de acces, peretii exteriori, holuri, mall-uri, casa scarilor etc.
* Raza maxima de detectie este de 6m x 3m, unghiul de detectie este de 360 de grade pentru montaj pe tavan si 180 de grade pentru montaj pe perete. Timpul maxim de mentinere este de 30 de minute iar senzorul este de tip microunde. Autonomia kitului de emergenta este de 3 ore iar bateria este de tip LiFePO4 3.2V 2Ah.




Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Autonomie urgenta | 3 h |
| Certificari | EMC, CE, ROHS |
| Cu Senzor | Da |
| Culoare | Alb |
| Dimabil | Nu |
| Durata viata LED [h] | 30.000h |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP65 |
| Interval temperatura[° C] | -20°... +45° gr. C |
| Material Corp | PC |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Putere [W] | 8W/16W/20W |
| Rezistenta mecanica | IK08 |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K / 6400K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD Samsung |
| Tip montaj | Aparent |
| Unghi dispersie | 110 grade |
| Dimensiuni | 320 x 100 mm |













































