- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: PXR02CCT SWH
Opţiuni disponibile
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 1.177,24 lei
Descriere
Plafoniera rotunda LED XPILL de la Arelux are un finisaj sablat negru sau alb si posibilitate de montaj aplicat sau suspendat pe tavan cu ajutorul sistemului de suspendare care se comanda separat. Panoul LED se preteaza astfel pentru iluminatul general in birouri, zone de receptie, sali de conferinta, spatii comerciale, sali de expunere, scoli, spitale etc. Carcasa lampii este din tabla de aluminiu, vopsit in camp electrostatic culoare alba sau neagra cu finisaj sablat. Brida de fixare pentru montaj pe plafon este din tabla de otel vopsita in camp electrostatic. Sistemul de suspendare are 3 fire (4 fire pentru varianta patrata) torsadate din otel cu lungimea maxima de 2.5m, cablu de alimentare 2P+N (3m, cu invelis de silicon transparent) si cutie din otel pentru conexiunile electrice. Dispersorul este din PC satinat. Aplica este echipata cu LED-uri SMD 2835, alimentator LED in curent constant si dispune de un buton cu 3 pozitii pentru selectarea temperaturii de culoare: 3000K / 4000K / 6000K. Tehnologia de dispunere a LED-urilor este de tip iluminat din spate. Acest produs face parte din gama de corpuri de iluminat de interior de la Arelux.
* Sistemul de suspendare se comanda separat, nu este inclus in pachet. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii.


Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, RoHS |
| Culoare | Alb / Negru |
| Finisaj | Sablat |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI>80 |
| Interval temperatura[° C] | -10°... +40° gr. C |
| Material Corp | Aluminiu + PC |
| Numar surse iluminat | 532 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Putere [W] | 50W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K / 6400K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip montaj | Aplicat / Suspendat |
| Tip sursa | SMD 2835 |
| Unghi dispersie | 110 grade |
| Dimensiuni | D: 500 x 63.5 mm |













































