- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: Gewiss
- Cod Produs: GWF1310GA840
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Plafoniera LED 12W rotunda 250mm GEWISS ELIA CL Alb Neutru este un dispozitiv led realizat din policarbonat alb cu dispersor opal conceput pentru montare pe tavan sau suprafata, ideal pentru uz casnic in dormitoare, bai, casa scarii sau in spatii office, comerciale, sali de sedinta, hoteluri, balcoane. Este un corp de iluminat cu un design neted, minimalist si linii curate. Este foarte usoara in greutate si are zero costuri de mentenanta. Se instaleaza rapid si usor datorita suportului de otel de pe partea din spate a dispozitivului pentru montare pe perete si a bornei rapide de cuplare. Gama de plafoniere LED GEWISS ELIA este proiectata in doua variante de dimensiuni si putere fiind in acelasi timp disponibile si versiuni cu senzor de miscare sau kit de emergenta. A fost conceputa pentru a rezista la variatii mari de temperatura cuprinse in intervalul-20 +45 de grade si ofera protectie la praf si apa pana la nivelul IP54, cu o rezistenta la impact IK08. Plafoniera LED 12W rotunda 250mm GEWISS ELIA CL Alb Neutru face parte din gama de corpuri de iluminat cu LED de interior GEWISS ELIA.

Date Electrice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, EMC, ROHS |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +45° |
| Driver | incorporat |
| Durata viata LED [h] | min. 50.000h |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20-IP54 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | >80 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Protectii | 0.5 kV |
| Putere [W] | 12W |
| Temperatura culoare [K] | 4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip montaj | Aplicat |
| Dimensiuni | Ø 250 x 53 mm |













































