- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: AM04WW SGD
Opţiuni disponibile
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 4.330,22 lei
Descriere
Lustra LED Xambit de la Arelux permite montajul atat suspendat cat si aplicat pe plafon. Este echipata cu LED-uri SMD cu temperatura de culoare alb cald 3000K sau neutra 4000K. Corpul de iluminaat se livreaza impreuna cu sistemele de montaj pe tavan (sistem de fixare cu 4 suruburi si arcuri elicoidale de siguranta) si montaj suspendat (4 fire torsadate din otel, cu acoperire din silicon transparent cu lungime maxima de 3m, cu reglaj micrometric), cutia de conexiuni electrice pentru tavan si forma martor din hartie pentru trasarea gaurilor de instalare. Lampa este fabricata din profil din aluminiu extrudat, auriu satinat. Sistemul optic este compus din reflector din folie de polietilena de culoare alba si dispersor din policarbonat satinat. Din ratiuni de siguranta la transport variantele cu diametru mai mare de 1.54m inclusiv se livreaza sub forma a patru sferturi de cerc. Pendulele XAMBIT se pot utiliza pentru iluminatul general sau local in birouri, sali de conferinta, zone de receptie, spatii de lucru cu publicul etc.
* La cerere corpul de iluminat se poate echipa cu cutie de legaturi pentru tavan, echipata cu alimentatoare DALI, pentru alimentare si dimare directa a modulelor cu LED-uri.


Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Dimabil | Nu |
| Finisaj | Auriu satinat |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI 80 |
| Interval temperatura[° C] | -20...+55 gr. C |
| Numar surse iluminat | 576 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Putere [W] | 97W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Tip montaj | Suspendat / Aparent |
| Unghi dispersie | 105 grade |
| Dimensiuni | 1540 x 60 x 3000 mm |













































