- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 23101
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Pendulul LED suspendat de la V-tac este un corp elegant pentru iluminatul de interior cu iluminare indirecta si posibilitate de reglare a lungimii cablului de suspensie. Este echipat cu LED-uri SMD cu lumina calda 3000K, o durata de viata indelungata de pana la 20.000h de functionare si 15.000 de actionari. Corpul lampii este vopsit in camp electrostatic alb si negru iar lungimea cablului de suspensie este de 1m. Unghiul de dispersie este de 120 de grade iar indicele CRI>80. Se poate utiliza pentru iluminatul de interior in living, dormitor, pentru insula de la bucatarie, pentru baruri, pentru mesele de dining sau pentru iluminatul din domeniul HoReCa, precum receptiile hotelurilor, lobby-uri etc. Pentru mai multe variante de produs va invitam sa parcurgeti catalogul in format electronic din sectiunea dedicata.
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Cicluri ON/OFF | >15.000 |
| Culoare | Alb+Negru |
| Dimabil | Nu |
| Durata viata LED [h] | 20.000 h |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI>80 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 9W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD |
| Tip montaj | Suspendat |
| Unghi dispersie | 120 grade |
| Dimensiuni | 300 x 1370 mm |













































