- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Redo
- Cod Produs: 01-3035
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Redo.
Preț final dupa reducere: 926,25 lei
Descriere
Pendulul LED suspendat KAI de la REDO este un corp elegant pentru iluminatul de interior. Are un indice de redare a culorilor ridicat CRI 90, deci veti obtine o redare fidela a nuantelor, texturilor si culorilor naturale. Este echipat cu 66 de LED-uri SMD 2835 de 0.24W fiecare. Corpul lampii are o structura din metal vopsita in camp electrostatic cu finisaje negru mat, alb mat, teracota mat, verde masliniu mat sau finisata negru "teava de pusca". Dispersorul este din policarbonat opal iar lungimea cablului de suspensie este de 1m. Se poate utiliza pentru iluminatul de interior in living, dormitor, pentru insula de la bucatarie, pentru baruri, pentru mesele de dining sau pentru iluminatul din domeniul HoReCa, precum receptiile hotelurilor, lobby-uri etc. Pentru mai multe variante de produs va invitam sa parcurgeti catalogul in format electronic din sectiunea dedicata.

Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Clasa energetica | F |
| Colectie | KAI |
| Culoare | Castaniu mat |
| Dimabil | Nu |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Dulie | LED |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | 20.0 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | ≥90 |
| Material Corp | Metal + PC |
| Numar surse iluminat | 66 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Producator | Redo |
| Putere [W] | 16W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Tip montaj | Suspendat |
| Dimensiuni | 46.5 cm x 46.5 cm x 23 cm |













































