- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Arelux
- Cod Produs: FS30WW SBK
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Arelux.
Preț final dupa reducere: 453,86 lei
Descriere
Pendulul LED 10W suspendat XFOCUS negru 36 grade Alb Cald este un corp de iluminat cu baza de montaj pe tavan echipat cu LED COB BRIDGELUX si alimentator incorporat. Se poate utiliza pentru pentru iluminatul de accent sau ambiental in spatii comerciale sau in spatii rezidentiale, sali de expunere sau aplicatii din domeniu Horeca: baruri, hoteluri, restaurante, cafenele. Structura pendulului este din aluminiu extrudat vopsit in camp electrostatic, culoarea negru mat cu finisaj sablat. Inelul decorativ frontal este realizat de asemenea din aluminiu vopsit in culoarea neagra. Corpul de iluminat este prevazut cu un sistem optic cu lentila Fresnel din policarbonat clar cu un unghi de dispersie de 36 de grade. Cablul de suspendare are lungimea maxima de 1,5m iar indicele UGR este <16. Este un produs ecologic, fara emisii UV, nu contine mercur sau plumb. Pendulul LED XFOCUS face parte din gama de produse Arelux pentru spatii de interior.
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Culoare | |
| Dimabil | Nu |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -20° +50° |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP20 |
| Indice de redare a culorilor | CRI 90 |
| Numar surse iluminat | 1 |
| Perioadă de garanție | 5 ani |
| Protectie optica (UGR) | <16 |
| Putere [W] | 10W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | COB BRIDGELUX |
| Tip montaj | Suspendat |
| Unghi dispersie | 36 de grade |
| Dimensiuni | 300 x Ø60 mm |













































