- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Redo
- Cod Produs: 01-4405
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Redo.
Preț final dupa reducere: 605,32 lei
Descriere
Pendulul LED suspendat BOTERA de la REDO este un corp minimalist pentru iluminatul de accent si ambiental. Are o structură și dispersor din aluminiu vopsite alb mat, teracotă mat, verde măsliniu mat, negru mat, alamă antică sau cupru antic cu lentilă din PMMA transparent. Este echipat cu un LED COB de 10W, lumina calda 2700K-3000K si este dimabil TRIAC. Indicele de redare a culorilor este ridicat CRI96, astfel nuantele, texturile si culorile naturale sunt redate fidel. Se poate utiliza pentru iluminatul de interior in living, dormitor, pentru insula de la bucatarie, pentru baruri, pentru mesele de dining sau pentru iluminatul din domeniul HoReCa.

Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, ROHS |
| Clasa energetica | E |
| Colectie | BOTERA |
| Culoare | Alb mat |
| Dimabil | Da |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Dulie | LED |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | 20.0 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | ≥96 |
| Material Corp | Aluminiu + PMMA |
| Numar surse iluminat | 1 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Producator | Redo |
| Putere [W] | 10W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip LED | COB |
| Tip montaj | Suspendat |
| Unghi dispersie | 36° |
| Dimensiuni | 60 cm x 13 cm x 14 cm |













































