- Stoc: In stoc furnizor
- Producător: V-Tac
- Cod Produs: 7523
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Descriere
Lampa LED solara de perete 3W este o sursa de iluminat cu lumina calda 3000K si neutra 4000K si montaj aplicat pentru iluminatul exterior. Produsul poate functiona pana la 24 de ore, cu un timp de incarcare de doar 6-7 ore pe timpul zilei. Luminile se pornesc si se opresc automat, iar lampa beneficiaza de senzor de miscare PIR si protectie UV. Unghiul de dispersie este de 60 de grade si carcasa este fabricata din ABS si policarbonat, cu protectie IP65 la praf si apa. Este un produs cu autonomie proprie, cu 0 costuri de electricitate si nu necesita cablu pentru functionare. Este echipata cu LED-uri SMD 2835 cu o durata de viata de 20.000h care emit un flux luminos de 400lm. Lampa LED solara de perete 3 watti face parte din gama de lampi solare de exterior V-TAC.
Lampa are 3 moduri de functionare:
- modul A: lampa se porneste automat la apunerea soarelui (<30lx) si ramane la o intensitate de 20% pana la 5 ore dupa ce intrerupatorul este oprit.
- modul B: lampa LED se porneste automat la nivelul maxim de iluminare atunci cand este detectata miscarea in raza de 2-6m iar dupa 20 de secunde in care nu se detecteaza nicio miscare trece la un nivel de iluminare de veghe de 3%.
- modul C: lampa LED se porneste automat la luminozitatea maxima (400lm) atunci cand este detectata miscarea in raza de 2-6m iar dupa 30 de secunde se opreste.


Date Electrice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Baterie | 3.7V baterie Litiu 2000mA |
| Certificari | CE, EMC, ROHS |
| Cu Senzor | Da |
| Culoare | Alb + Negru |
| Domeniu de utilizare | Conditii de lucru normale -25° +50° |
| Factor de putere | |
| Flux luminos[lm] | |
| Grad protectie | IP65 |
| Indice de redare a culorilor | >80 |
| Material Corp | ABS+PC |
| Numar surse iluminat | 30 (fata 28, spate 2) |
| Perioadă de garanție | 2 ani |
| Putere [W] | 3W |
| Raza detectie | 2-6 metri |
| Temperatura culoare [K] | 3000K / 4000K |
| Timp de incarcare | 6-7 ore (lumina soarelul) |
| Tip LED | SMD 2835 |
| Unghi detectie | 120 Grade |
| Dimensiuni | 140 x 212 x 109.2 mm |












































