- Stoc: In stoc magazin
- Producător: Incanti
- Cod Produs: ICH C16 11
Telefon: (+40) 749181811
Cere o ofertă: office@lightsmart.ro
Comenzile pot fi plasate online non-stop, iar cele plasate în afara orelor de program vor fi procesate în următoarele zile lucrătoare.
Taxa de transport este de 20 lei, însă comenzile peste 500 lei beneficiază de transport gratuit.
Livrarea se face a doua zi pentru comenzile plasate până la ora 11:00, dacă produsele sunt în stoc. Comenzile după ora 11:00 se livrează în 2-3 zile. În caz de volum mare de comenzi sau condiții nefavorabile, termenul de livrare poate fi prelungit. Mai multe informatii pe pagina de informatii livrare.
Opțiuni: Online cu card de debit sau credit prin MobilPay Netopia (Visa/Maestro/Mastercard), ramburs la livrare sau prin transfer bancar (OP). În cadrul plăților online cu cardul prin MobilPay Netopia, aveți opțiunile de a plăti integral, să amânați plata 30 de zile prin serviciul PayPo sau să plătiți in 3-4 rate prin serviciul Oney.
Pentru plata online, completați datele cardului pe pagina securizată. Plățile Visa/MasterCard folosesc "3-D Secure", asigurând că datele nu sunt stocate pe serverele magazinului.
Nu se percepe comision pentru plățile cu cardul...
Mai multe informatii pe pagina Despre Livrare și Plată.
Poți returna produsele în termen de 14 zile de la primirea lor. Notifică-ne în primele 24 de ore dacă produsele sunt deteriorate sau lipsesc. Completează formularul de retur pe platformă și trimite poze sau video cu produsele și ambalajele intacte. Vom acoperi costurile de retur dacă problema este justificată. Pentru detalii complete, consultați secțiunea Politici de Returnare.
Ai -10% EXTRA REDUCERE, aplicată direct în coș pentru toate produsele Incanti.
Preț final dupa reducere: 3.002,83 lei
Descriere
Suspensia LED Chateu de la Incanti este un candelabru cu montaj suspendat de tavan cu un design vintage elegant. Este echipata cu 1666 de LED-uri SMD 2835 a cate 0.07W fiecare si lumina calda 3000K. Corpul lampii are o structura din metal si aluminiu vopsit auriu mat sau negru mat, dispersor din silicon alb opal pentru brate si PMMA pentru circuitele ornamentale. Pendulul LED se poate utiliza pentru iluminatul general in dormitor, living, receptii de hotel, lobby-uri, sali de conferinta sau de evenimente, sali de nunti, teatre, muzee etc.
![]()
Date Tehnice
Specificatii
| Caracteristici Produs | |
| Certificari | CE, RoHS |
| Dimabil | Nu |
| Dispersor | Silicon + PMMA |
| Domeniu de utilizare | Interior |
| Finisaj | Auriu |
| Flux luminos[lm] | |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Grad protectie | IP20 |
| Greutate neta | |
| Indice de redare a culorilor | CRI 80 |
| Material Corp | Aluminiu + Metal |
| Numar surse iluminat | 1666 |
| Perioadă de garanție | 3 ani |
| Putere [W] | 119W |
| Temperatura culoare [K] | 3000K |
| Tensiune alimentare | 200-240 V AC |
| Tip sursa | SMD 2835 |
| Dimensiuni | 900 x 520 x 1200 mm |













































